Login

Ceník kosmetických služeb

Ceník kosmetických služeb v Kosmetickém studiu Petra platný od 1.1.2023

PLATBA VE STUDIU JE MOŽNÁ POUZE HOTOVOSTNĚ.

Nové klientky platí zálohu cca 50% z plánovaného úkonu a to předem na číslo účtu. Pokud na termín nedorazí bez předešlé omluvy,záloha propadá. Pokud se klientka z termínu omluví 24 hodin předem,záloha jí bude vrácena. 


Níže najdete ceník kosmetických služeb v kosmetickém a nehtovém studiu Petra. Podle toho jak rozšiřujeme naše služby, postupně rozšíříme i ceník kosmetických a nehtových služeb.

Na veškeré líčení , které se koná mimo Bylany ,
je účtováno 150,- navíc za práci mimo salon, + 10,-kč /km (cesta se počítá ze salonu na adresu určení a zpět).

UPOZORŇUJI,ŽE SJEDNANÝ TERMÍN POVAŽUJI ZA ZÁVAZNÝ A ZRUŠIT HO LZE 24 HODIN PŘEDEM.

POSKYTUJI ZÁRUKU NA MODELÁŽ NEHTŮ 24 HODIN.POKUD SE NEHTY ZAČNOU ODLUPOVAT,ČI ODCHLIPOVAT SMĚREM OD KŮŽIČKY,OPRAVA JE ZDARMA.NEPOSKYTUJI FINANČNÍ KOMPENZACI,ČI VÝMĚNU ZA JINOU SLUŽBU.NA MECHANICKÉ POŠKOZENÍ NEHTŮ (ODŠTÍPNUTÍ OD  VOLNÉHO OKRAJE NEHTU,ULOMENÍ NEHTU) VLASTNÍ VINOU A NEOPATRNÝM ZACHÁZENÍM SE REKLAMACE NEVZTAHUJE.NÁROK NA REKLAMACI ESTETICKÉHO VZHLEDU UPADÁ PO ODSOUHLASENÍ VŠECH PROVÁDĚNÝCH ÚKONŮ. ZMĚNA ZDOBENÍ SE NASLEDNĚ PLATÍ DLE CENÍKU.

POKUD NEPŘIJDETE NA SJEDNANÝ TERMÍN BEZ PŘEDEŠLÉ OMLUVY,KTERÁ MUSÍ BÝT MINIMÁLNĚ 24 HODIN PŘEDEM,BUDE VÁM ÚČTOVÁN POPLATEK VE VÝŠI 50% Z PLÁNOVANÉHO ÚKONU ZA BLOKOVÁNÍ TERMÍNU.

Chcete využít našich služeb?

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Created by © 2009 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign
Partnerské odkazy: